SC-Slovan BA 1-2

ŠK Senec U15 - Šk Slovan Bratislava  U15 1:2
Gól: Filip Nagy
Červená karta: Marek Gajdoš

Zostava: Leginus(36.Nagy) - Loj,Gábriš,Orság,Vondryska, - Kudrnáč(50.Árva), Zeman, Nagy,Gajdoš,Beke(53.Sulemani), - Reindl

Hodnotenie (Ladislav Talamon, asistent trénera): Po dobrom výkone v Trenčíne, sme do zápasu so Slovanom nastúpili plní odhodlania a chcenia. Keďže sme naplno nebodovali už 5 zápasov po sebe, túžba po víťazstve bola obrovská a chlapcom sa to skoro podarilo. Chlapcov treba pochváliť za kolektívny a bojovný výkon. Prvý polčas nás môže mrzieť iba zahodená tutovka Reindla, inak sme súpera prakticky do ničoho nepustili a aj keď bol súper silnejší na lopte, postupom času sme sa osmelovali smerom dopredu stále viac a viac a z tejto snahy sme vyťažili gól Filipa Nagyho v samom závere prvého polčasu.  Druhý polčas sme síce začali aktívnym pressingom na súperovej polovici, no súper nás postupne mierne zatlačil a podarilo sa mu vyrovnať. Zlomový moment zápasu prišiel približne  20 minút pred koncom zápasu keď Gajdoš, v krátkom slede dostal po zbytočnej a vymyslenej žltej karte aj druhú a bol vylúčený. Na ihrisku nám zostalo iba 10 hráčov, no chlapci ukázali silu kolektívu a zomkli sa ako mužstvo a keď už to vyzeralo, že sa nám podarí uhrať aspoň remízu 3 minúty pred koncom sme inkasovali gól. Zápas mal výbornú úroveň a chalani ukázali, že sa môžu porovnávať aj s poprednými mužstvami v tabuľke. Pochváliť treba každého jednotlivca za výkon, bojovnosť a odhodlanie zvíťaziť. Brankár Nagy podržal dvoma skvelými zákrokmi v druhom polčase, obrana, ktorá hrala v rovnakom zložení ako proti Trenčínu hrala veľmi zodpovedne prakticky bez nejakej výraznej chyby. Najlepšími hráčmi zápasu boli Filip Nagy a Tomáš Zeman, no takmer každý z hráčov na ihrisku odovzal maximum pre mužstvo a podal nadštandardný výkon.